Mìsto
       Lignano > Mìsto

Lignano Sabbiadoro - ideální místo pro nezapomenutelnou dovolenou.
Mezi Benátkami a Terstem, v okouzlující poloze, se rozléhá poloostrov Lignano Sabbiadoro, kolem dokola azurové čisté moře, vícekrát oceněné „Bandiera Blu d‘Europa" (modrá vlajka Evropy), které mokří rozsáhlé pláe zlatým pískem; za hustým piniovým lesem, harmonicky spjaté s přírodou, se nachází přímořské letovisko d optimální turistickou infrastrukturou.

 


Golf Club Lignano


http://www.etgroup.info/imgcms/img/444981522724banner-golfInn.jpg

HŘIŠTĚ 18-ti jamkové hřiště o rozloze 50 hektarů navrhl architekt Marco Croze. Vyznačuje se mno�stvím nástrah, jezer a překá�ek. GOLF CLUB má pitching a také putting - green, je zde hřiště s devíti krytými pozicemi.
CENY Všem klientům, kteří vyu�ijí naše ubytovací zařízení v Lignano a Bibione, budou aplikovány následovné speciálni tarify:

- Green Fee 18 buche Euro 52,50


Free time

Lignano se stalo ideálním cílem pro dovolenou plnou relaxace, �ivota v přírodě, zábavy a sportovních aktivit. Právě proto, mimo mo�nosti praktikovat plachetnice, jízdu na koni, golf, tenis a mnoho jiných sportů, Lignano nabízí svým návštěvníkům Aquasplash, zábavné vodní centrum; Gulliverlandia, Aquarium naučný tématický park; Park Zoo s 1500 zvířaty; Park Junior, zábavný venkovní park; Gommosi (Gumáci) s rozptýlením pro děti; Strabilia Luna Park s tisíce atrakcí; oáza ptactva WWF, mnoho zelených zón pro veřejnost; lázně; vodní zařízení e nádherné obchody v nákupní zóně.

Your children's holiday will be very amusing. They can choose among several opportunities: "I GOMMOSI" (games in the pine-wood), "PARCO JUNIOR" (an amusement park with small fountains and lakes), "STRABILIA" and "ADRIATICO" (two fun-fairs where also the adults feel like children).
  
   

PARCO ZOO PUNTA VERDE
You can find here 1500 animals belonging to 250 different species and coming from all over the world. This park is a sort of Noah's ark where both adults and children can experience the call of the wild.

GULLIVERLANDIA
Within this park you can move from the dinosaur-land to the Mayan-pyramids, from a volcano to a submarine tunnel where you can see sharks and morays.

AQUASPLASH
60 thousand square metres of amusing water-game: this is the other beach where the summer unchains oneself between thousand aquatic attractions.

<< BACK